Neden Sanal Yönetim Hizmetleri ?

Sanalyönet ekibi olarak hedefimizi çok net; işletmenizi ve varlıklarınızı tek bir ekran üzerinden kolayca yönetmenizi sağlamak.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Neden Sanal Yönet?

imac

Şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetler için kurumsal yazılım konularına odaklanmış uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Sanalyönet ekibi olarak hedefimizi çok net; işletmenizi ve varlıklarınızı tek bir ekran üzerinden kolayca yönetmenizi sağlamak.

Yakın bir tarihe kadar para göndermek için bankaya veya ATM’ye gidip bir dizi işlem yapmamız gerekiyordu. Bugün tek bir ekran ve birkaç dokunuşla tüm finansal işlemlerimizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. Hatta işlemlerimizi kaydedip tüm süreçleri yıllar sonra bile rahatça kontrol edebiliyoruz.

Sanalyönet olarak dijital dünyanın beraberinde getirdiği kolaylığı ve hızı işletmenizle buluşturuyoruz.

Sektörünüz ve iş modeliniz ne olursa olsun, işletmenizi Sanalyönet ile tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz Cari Takip, Stok Takibi, Ön Muhasebe, Barkod Satış ve Varlık Yönetimi gibi birçok modülü Sanalyönet’te bulabilir, ekstra hiçbir gereksinim olmadan işletmenizi dijitalleştirebilirsiniz.

Birbirleriyle entegre olan modüllerimiz sayesinde bir satış gerçekleştiğinde otomatik olarak stoklarınız güncellenir ve kazancınız hesabınıza yansıtılır. Aynı zamanda sisteme kaydettiğiniz tüm varlıklarınızın varlık ve ömür maliyetleri hesaplanır ve sistem tarafından otomatik olarak bildirimler alırsınız. Böylece siz işlerinize odaklanırken Sanalyönet sistemi işletmeniz için yapacağı analizler ve sunacağı raporlar ile dijital asistanınız olur.

Bulut tabanlı sistemimiz sayesinde internet erişimi olan tüm cihazlarınızla dilediğiniz yerden Sanalyönet’e erişim sağlayabilirsiniz.

Dijital dünyanın avantajlarını işletmenizle buluşturun. İhtiyacınız olan tüm yazılımlar şimdi elinizin altında!

  • Sanalyönet’in birbiriyle entegre olan modülleri sayesinde işletmenizi dijitalleştirin ve verimliliği artırın.
  • Nerede olursanız olun tek bir ekran üzerinden işletmenizi ve varlıklarınızı yönetin.
  • Sanalyönet’in size özel hazırlayacağı analizlerle finansal süreçlerinizi planlayın.
  • Tek bir butonla saniyeler içinde raporlar oluşturun.